MÜHENDİSLİKTE CAM TAVANLARI YIKAN KIZLAR 5’İNCİ YILINDA

Türkiye’nin Mühendis Kızları İstanbul’da buluştu 2015’ten bu yana Limak Vakfı tarafından sürdürülen “Türkiye’nin Mühendis Kızları” İstanbul’da 5. kez bir araya gelirken, bugüne kadar toplam 430 öğrenci proje kapsamına alındı.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI, HARVARD ÜNİVERSİTESİ VE LİMAK VAKFI “GÜÇLÜ ÖĞRETMEN GÜÇLÜ GELECEK” İÇİN KÜRESEL BİR İŞBİRLİĞİNE İMZA ATTI

Limak Vakfı’nın desteğiyle, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ve Harvard Üniversitesi arasında imzalanan protokol kapsamında gerçekleştirilen ‘Öğretmen Eğitimi Mesleki Gelişim Programı’ tanıtım toplantısı, Ankara’da düzenlendi.

TEA LİMAK ENERJİ GİRİŞİMCİLİK HIZLANDIRMA PROGRAMI’NDA YER ALAN 10 BAŞARILI GİRİŞİM, 9 AY SÜREN EĞİTİM VE MENTORLUK SÜRECİ SONUNDA DEMO GÜNÜ’NDE PROJELERİNİ SUNDU.

Türkiye’nin enerji sektörüne odaklanan en kapsamlı girişimcilik hızlandırma programı olan ve Limak Enerji’nin sektördeki öncülüğünü, inovasyon odaklı alanlarda da sürdürmesi için bir dönüşüm projesi olan TEA Limak Enerji Girişimcilik Hızlandırma Programı ile enerji alanındaki girişimler için çok yön

Dizilerde Kadın Mühendis Çağrısı

Ebru Özdemir, " Eşitlik sağlanana kadar kadınları desteklemeye devam edeceğiz." dedi.

Bu Projeye Sosyal Yatırım Diyoruz

Türkiye'de kadın mühendislerin sayısının artması için çalışmalar yapan Limak Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, kadınları mühendisliğe teşvik için senaristlere ve yapımcılara çağrıda bulunarak dizilere kadın mühendis karakterleri de konulmasını istedi.