TÜRKİYE’NİN MÜHENDİS KIZLARI PROJESİ LİSE PROGRAMI’NDA ROL MODEL BULUŞMALARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Millî Eğitim Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP)ve Limak Vakfı iş birliğinde yürütülen Türkiye’nin Mühendis Kızları Lise Programı kapsamında 10 ilden 50 pilot okulda ‘Rol Model Buluşmaları’ gerçekleştirildi.

LİMAK FİLARMONİ ORKESTRASI’NIN, ZEKİ MÜREN ŞARKILARI KONSERİNİN SON DURAĞI ÇEŞME OLDU.

Limak Filarmoni Orkestrası’nın, Zeki Müren şarkıları konserinin son durağı Çeşme oldu Sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra kültür-sanat çalışmalarına da destek veren Limak Vakfı’nın kurduğu Limak Filarmoni Orkestrası, Zeki Müren şarkılarının konser turnesini Çeşme’de tamamladı.

Zeki Müren'e Filarmonik Yorum

Sosyal Sorumluluk projelerinin yanı sıra kültür-sanat çalışmalarına da destek veren Limak Vakfı'nın kurduğu Limak Filarmoni Orkestrası, Zeki Müren Şarkıları konser turnesi kapsamında Bodrum'daydı.

Türkiye'nin Mühendis Kızları Projesi Meyvelerini Verdi

Türkiye'nin Mühendis Kızları projesinin ilk mezunları iş hayatına başladı. İçlerinde İstanbul'un yeni havaalanı inşaatında çalışan da var, İskenderun Limanı'nda görev yapan da. Onlar zorlu şantiye koşullarına göğüs geren, gencecik kızlar. Burstan faydalanan kadın mühendislik öğrencilerine de ...

Limak Sohbetleri’nin İkincisi “1 Kulaç Fazlası” Adıyla Down Sendromu Farkındalığı için Gerçekleştirildi

Limak Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, "Unutmamalıyız ki down sendromu bir hastalık değil, genetik bir farklılık. Down sendromunu iyileştirecek veya yok edecek bir tıbbi tedavi yok, tek yolu eğitim." dedi.